Follow Us

Follow Us

+40726 923 222

Bucuresti, Romania

 

Rezultate brevete clasice

BRM 200

Omologare Nume Prenume Timp
609959 ALBINA Gabriel 08:50
609960 ALUPEI Alexandru 09:05
609961 ANGHEL Mihai 08:35
609962 ANTOHI Alexandru Gheorghe 12:25
609963 APOSTOLESCU Laurentiu 11:25
609964 AVRAM Mihai Cristian 11:25
609965 BABES Marian 09:05
609966 BADEA Bogdan Marian 11:10
609967 BADEA Constantin Adrian 11:10
609968 BAJENARU Sorin Mihai 06:35
609969 BALESCU Stefan 13:00
609970 BANESCU Paul 12:15
609971 BEBERECHE Florin 12:10
609972 BERNA Cristina 08:45
609973 BEU Vlad 08:20
609974 BIRGHILESCU Daniel 12:25
609975 BIRGHILESCU Lia 12:25
609976 BIVOL Eduard 08:50
609977 BLANITA Gabriel 09:20
609978 BOARNICI Florian Marius 08:15
609979 BORISOF Mihail 11:45
609980 BOULESCU George 06:35
609981 BRAGARU Bogdan 08:45
609982 BRANDIBURU Mihai 09:25
609983 BREHOI Liliana 13:25
609984 BUCUR Costel 11:10
609985 BUCURA Dumitru Bogdan 08:25
609986 BUNICA Mircea 10:15
609987 BURLACU George Iulian 11:25
609988 BUSILA Bogdan 09:45
609989 CAMPEANU Mihnea 10:50
609990 CANACHE Iulian 13:00
609991 CEAPRAGA Bogdan Alexandru 11:45
609992 CERNAT Vlad 09:05
609993 CHIPERI Alexandru 13:00
609994 CHISCOP Marius Adrian 08:30
609995 CIOBANU Laurentiu 13:25
609996 CONDRASCHI Gabriel Florin 10:25
609997 COSTESCU Daniel 10:40
609998 COSTESCU Daniel 13:00
609999 COTEI Bogdan 08:45
610000 COTITOSU Viorel 12:05
610001 CURICUTA Iulian 11:45
610002 DAN Andrei 11:10
610003 DARAGIU Marius Ionut 10:50
610004 DATCU Elena Simona 11:10
610005 DENES Ioana 12:25
610006 DIMA Nicu 11:25
610007 DINESCU Robert 09:20
610008 DOGARIU Nicolae 09:40
610009 DOGARU Marinela 08:45
610010 DONEA Nicolaie 11:40
615257 DRAGNA Vincenzio 09:15
610011 DRAGNESCU Mihai Eduard 12:20
610012 DRAGOMIR Sorin 08:35
610013 DUMITRESCU Sorin 08:35
610014 ENE Iulian 11:45
610015 GAGEANU Sorin 09:25
610016 GASPAR Claudiu Gabriel 10:40
610017 GAVRILA Loreta 12:25
610018 GHILT Cristian 06:35
610019 GHILT Roxana 08:45
610020 GHITULEASA Ciprian 12:25
610021 GRIGORE Simona Iuliana 08:45
610022 GRIGORIU Rafael 08:45
610023 HALALAI Florin 08:35
610024 HANGANU CUCU Radu 09:55
610025 IACOV Robert 11:10
610026 ILINCA Marius 09:25
610027 INDREAS Adrian 08:10
610028 IOANAS Ovidiu 11:55
610029 IORDACHE Stefan Emil 12:45
610030 IOSEP Cristian 11:25
610031 ISTRATE Cornel 10:25
610032 JACOTA Dan 11:45
610033 LEPADATU Lucian 09:25
610034 LIPIOASCA Daniel 11:15
610035 LITA Ion 12:25
610036 LIVADARIU Ciprian 08:50
610037 MACOVEI Dan 09:25
610038 MANAILA Cristian 11:10
610039 MANOLE Mihail Cristian 11:10
610040 MARIEI Vasile Nicolae 11:25
610041 MARZEA Alexandru 13:10
610042 MIERLEA Alexandru Nicolae 09:05
610043 MIHAI Cosmin 10:15
610044 MIHAI Cristian 09:15
610045 MIHAILESCU Claudiu 10:05
610046 MIHAILESCU Adrian 09:55
610047 MIRCEA Costin 11:25
610048 MITRU Mihail 10:25
610049 MIU Adrian 10:35
610050 MOASCA Andrei Laurentiu 11:10
610051 MOCANU Dragos Laurentiu 08:15
610052 MORARU Catalin 08:10
610053 MOROMETESCU Viorel Adrian 10:05
610054 MUNTEANU Florin 11:45
610055 MUSAT Mihai Cornel 09:35
610056 NASTASE Victor Catalin 10:05
610057 NEACSU Florin Lucian 11:25
610058 NECHITA Cristina Alina 08:45
610059 NEGRILA Marius 08:45
610060 NICOLAE Marius 10:05
610061 NITA Jan Paul 09:45
610062 OPREA Raluca Andreea 10:50
610063 PALADE Bogdan 08:35
610064 PARIS Alexandru Marius 08:35
610065 PARIS Marian Gelu 08:35
610066 PARPALA Bogdan Alexandru 10:05
610067 PASCU Dragos 09:20
610068 PAUN Valentin 08:25
610069 PAUNESCU Mihai Iulian 11:10
610070 PETRESCU Mihail Corneliu 12:35
610071 PINTILIE Iulian 06:35
610072 POIANA Nicusor 07:25
610073 POPA Costel 10:45
610074 POPA Alexandru 10:45
610075 POPA Petre 08:25
610076 POPA Monica Emilia 12:25
610077 RADU Cristian 11:25
610078 RADU Virgil 09:25
610079 RADU Matei 09:45
610080 REBENCIUC Cosmin Dan 12:05
610081 RESCEANU Madalin 11:25
610082 ROTARU Andrei Vlad 12:40
610083 ROTUNDU Gelu 11:10
610084 SARU Bogdan Florin 10:15
610085 SAVU Alin Cristian 11:15
610086 SERBAN Florin Remus 10:35
610087 SERBAN Ciprian Catalin 13:10
610088 SERBAN Cosmin 09:25
610089 SLABU Claudiu 12:05
610090 SPINU Cristian 07:25
610091 STAMATE Mihai 12:05
610092 STANCIU Lucian Alexandru 08:45
610093 STOICA Daniel 11:45
610094 STOICA Bogdan 11:10
610095 STROE Bogdan Maximilian 08:25
610096 SUHAN Cornelia Florentina 12:15
610097 SZABO Razvan 10:35
610098 TITEI Dragomir 07:40
610099 TODEA Bogdan 09:05
610100 TOMA Alexandru 06:35
610101 TOMA Liviu Daniel 11:55
610102 TOMULESCU Mihai Sorin 12:15
610103 TRIF Oana Mihaela 12:05
610104 TROFIN Octavian 09:20
610105 TUDORACHE Cristian 08:45
610106 UTA George 08:20
610107 VANTA Luigi 11:15
610108 VASILE Ovidiu 09:25
610109 VASILE Ionel 12:25
610110 VELICU Alexandru Daniel 10:40
610111 VIERIU Alexandru 08:20
610112 VISAN Iulian Viorel 11:10
610113 VIZITEU Bogdan 09:40
610114 VOICU Giorgian 09:15
610115 ZAHIU Anton 11:25
610116 ZSOK Zoltan 11:35

BRM 300

Omologare Nume Prenume Timp
213013 ALBINA Claudiu Gabriel 13:55
213014 ALUPEI Alexandru 15:50
213015 ANGHEL Mihai 16:30
213016 ANTOHI Alexandru Gheorghe 16:10
213017 APOSTOLESCU Laurentiu 19:55
213018 AVRAM Mihai Cristian 16:30
213019 BABES Marian 15:45
213020 BADEA Bogdan Marian 17:35
213021 BAJENARU Sorin Mihai 11:40
213022 BERNA Cristina 13:00
213023 BEU Vlad 16:30
213024 BIRGHILESCU Daniel 16:10
213025 BIVOL Eduard 13:55
213026 BLANITA Gabriel 16:00
213027 BORUGA Ionel 16:10
213028 BOULESCU George 11:40
213029 BRAGARU Bogdan 13:00
213030 BUCURA Dumitru Bogdan 15:15
213031 BUNICA Mircea 16:10
213032 BURLACU George Iulian 15:50
213033 CAMPEANU Mihnea 19:20
213034 CEAPRAGA Bogdan Alexandru 16:10
213035 CERNAT Vlad 13:00
213036 CHIPERI Alexandru 19:25
213037 CHISCOP Marius Adrian 15:40
213038 COSTESCU Daniel 16:05
213039 COTEI Bogdan 13:00
213040 COTITOSU Viorel 15:30
213041 CRISTAL Alexandru 13:10
213042 DAN Andrei 18:20
213043 DATCU Elena Simona 17:35
213044 DIACONESCU Sorin 13:55
213045 DONEA Nicolaie 18:20
213046 DRAGNA Vincenzio 13:50
213047 DRAGOMIR Sorin 16:00
213048 DUMITRESCU Sorin 16:00
213049 DUMITRU Emil 11:40
213050 DUTU Lucian 18:20
213051 ENE Iulian 16:10
213052 GAGEANU Sorin 16:30
213053 GASPAR Claudiu Gabriel 18:20
213054 GHITULEASA Ciprian 19:55
213055 GUGU Alin 16:10
213056 IACOV Robert 17:35
213057 ILINCA Marius 15:45
213058 IORDAN Cristian 15:40
213059 IOSEP Cristian 17:45
213060 ISTRATE Cornel 15:30
213061 JACOTA Dan 18:20
213062 JIPA Ciprian 16:30
213063 LIVADARIU Ciprian 13:25
213064 MACOVEI Dan 16:10
213065 MANAILA Cristian 17:35
213066 MARZEA Alexandru 17:05
213067 MAZILU Dan 13:55
213068 MIHAI Cristian 16:10
213069 MIRCEA Costin 17:20
213070 MITRU Mihail 15:30
213071 MIU Adrian 17:05
213072 MORARU Catalin 13:25
213073 MUNTEANU Florin 16:10
213074 MUSAT Mihai Cornel 17:05
213075 OANCEA Valeriu 15:00
213076 OPREA Eduard 13:55
213077 PAUN Valentin 15:15
213078 PAUNESCU Mihai Iulian 18:55
213079 POENARU Cristian 16:45
213080 POPA Costel 16:05
213081 POPA Alexandru 18:10
213082 POPA Petre 15:15
213083 POPA Monica Emilia 16:10
213084 RADU Cristian 15:50
213085 RADU Virgil 16:10
213086 RADU Matei 15:45
213087 RESCEANU Madalin 15:50
213088 ROTARU Andrei Vlad 16:10
213089 ROTUNDU Gelu 16:10
213090 SARU Bogdan Florin 16:10
213091 SAVU Alin Cristian 17:50
213092 SCHEAU Niculae Bogdan 15:00
213093 SERBAN Cosmin Cristinel 16:10
213094 SLABU Claudiu 18:35
213095 SPINU Cristian 11:40
213096 STANCIU Lucian Alexandru 16:10
213097 STOICA Daniel 16:00
213098 STOICA Bogdan 18:55
213099 STROE Bogdan Maximilian 16:10
213100 SZABO Razvan 15:50
213101 TANASE Daniel Florin 13:00
213102 TITEI Dragomir 13:50
213103 TOMA Alexandru 11:40
213104 TRIF Oana Mihaela 18:35
213105 TROFIN Octavian 13:55
213106 TUDORA Damian 16:00
213107 TUDORACHE Cristian 16:10
213108 VASILE Ovidiu 15:45
213109 VASILE Ionel 16:30
213110 VASILIU Radu Andrei 14:30
213111 VELICU Alexandru Daniel 16:10
213112 VIERIU Alexandru 16:10
213113 VISAN Iulian Viorel 17:35
213114 ZSOK Zoltan 18:35

BRM 400

Omologare Nume Prenume Timp
137755 ANGHEL Mihai 19:40
137756 APOSTOLESCU Laurentiu 25:20
137757 BABES Marian 17:00
137758 BAJENARU Sorin Mihai 16:50
137759 BERNA Cristina 19:25
137760 BIVOL Eduard 19:20
137761 BORISOF Mihail 25:10
137762 BORUGA Ionel 21:45
137763 BRAGARU Bogdan 19:25
137764 BUCURA Dumitru Bogdan 21:15
137765 BURLACU George Iulian 26:10
137766 CAMPEANU Mihnea 25:30
137767 CHISCOP Marius Adrian 21:30
137768 CIOBOTARU Dragos Mihai 25:10
137769 CONDRASCHI Gabriel Florin 25:10
137770 COSTESCU Daniel 23:15
137771 COTEI Bogdan 21:30
137772 COTITOSU Viorel 20:20
137773 CRISTAL Alexandru 19:20
137774 DODU Radu Alexandru 21:15
137775 DRAGNA Vincenzio 20:20
137776 DRAGOMIR Sorin 25:10
137777 DUMITRU Emil Adrian 16:50
137778 ENACHE Cristian 19:20
137779 GAGEANU Sorin 21:30
137780 GASPAR Claudiu 25:30
137781 GHITULEASA Ciprian 25:30
137782 GUGU Alin 16:50
137783 ILINCA Marius 25:15
137784 IONITA Marian 21:45
137785 IORDAN Cristian 21:30
137786 IOSEP Cristian 25:10
137787 MACOVEI Dan 21:30
137788 MANAILA Cristian 22:45
137789 MIERLEA Alexandru Nicolae 20:20
137790 MIHAI Cristian 22:40
137791 MIRCEA Costin 20:55
137792 MITRU Mihail 23:15
137793 MIU Adrian 25:30
137794 PASCU Dragos 20:50
137795 PAUN Valentin 21:15
137796 POPA Costel 23:15
137797 POPA Petre 21:15
137798 RADU Virgil 21:30
137799 RADU Cristian 26:10
137800 RESCEANU Madalin 26:10
137801 ROTARU Andrei Vlad 21:30
137802 SARU Bogdan Florin 21:45
137803 SERBAN Cosmin Cristinel 21:30
137804 SPINU Cristian 16:50
137805 STANCIU Lucian 21:30
137806 STOICA Daniel 21:30
137807 STROE Bogdan Maximilian 21:30
137808 SZABO Razvan 16:50
137809 TANASE Daniel 20:20
137810 TITEI Dragomir 19:40
137811 TOADER Florian 16:50
137812 TOMA Alexandru 16:50
137813 TROFIN Octavian 20:50
137814 VASILE Ovidiu 25:15
137815 VASILE Ionel 26:20
137816 VELICU Alexandru Daniel 25:30
137817 VISAN Iulian Viorel 22:45

BRM 600

Omologare Nume Prenume Timp
105806 ANGHEL Mihai 37:20
105807 ANTOHI Gheorghe Alexandru 38:50
105808 APOSTOLESCU Laurentiu 39:50
105809 BABES Marian 33:20
105810 BAJENARU Sorin Mihai 33:00
105811 BERNA Cristina 32:10
105812 BORISOF Mihail 38:50
105813 BRAGARU Bogdan 32:10
105814 BRANZAN Teodor 39:00
105815 BUCURA Dumitru Bogdan 35:30
105816 BURLACU George Iulian 37:20
105817 CEAPRAGA Bogdan Alexandru 38:50
105818 CERNAT Vlad 33:00
105819 CHIPERI Alexandru 39:55
105820 CHISCOP Marius Adrian 35:05
105821 COSTESCU Daniel 37:55
105822 COTEI Bogdan 35:30
105823 DAN Andrei 37:35
105824 DONEA Nicolaie 37:35
105825 DRAGNA Vincenzio 27:25
105826 DRAGOMIR Sorin 38:50
105827 DUMITRESCU Sorin 38:50
105828 ENE Iulian 38:50
105829 GAGEANU Sorin 33:55
105830 GASPAR Claudiu 38:45
105831 GRIGORE Simona Iuliana 33:55
105832 IONITA Marian 33:00
105833 IORDAN Cristian 37:30
105834 IOSEP Cristian 39:00
105835 JIANU Dragos Marian 35:15
105836 MACOVEI Dan 33:30
105837 MAGUREANU Dumitru 35:15
105838 MATEI Radu 37:55
105839 MIHAI Cristian 37:55
105840 MIRCEA Costin 35:40
105841 MIU Adrian 38:45
105842 MUNTEANU Florin 38:50
105843 NEGRILA Marius 33:30
105844 POPA Costel 37:55
105845 POPA Petre 35:30
105846 POPA Marin 32:50
105847 POPA Daniel Oliver 35:30
105848 RADU Virgil 33:30
105849 RADU Cristian 37:20
105850 RESCEANU Madalin 37:20
105851 ROTARU Andrei Vlad 37:55
105852 SANDU Micu Daniel 34:30
105853 SERBAN Cosmin Cristinel 34:40
105854 SPINU Cristian 27:25
105855 STANCIU Lucian 37:45
105856 STOICA Daniel 38:50
105857 STROE Bogdan Maximilian 35:05
105858 STROE Bogdan Vlad 37:30
105859 SZABO Razvan 27:25
105860 TANASE Daniel 33:00
105861 TITEI Dragomir 33:30
105862 TROFIN Octavian 34:40
105863 VELICU Alexandru Daniel 38:45
105864 VIERIU Alexandru 35:45

BRM 1000

Omologare Nume Prenume Timp
15468 ANGHEL Mihai 74:50
15469 BERNA Cristina 66:45
15470 BRAGARU Bogdan 66:45
15471 CHISCOP Marius Adrian 74:50
15472 ENE Iulian 73:25
15473 KUTSENKO Ievgen 63:35
15474 MUNTEANU Florin 73:25
15475 POPA Marin 66:45
15476 POPA Petre 66:45
15477 RADU Cristian 74:25
15478 RESCEANU Madalin 74:25
15479 SERBAN Cosmin 66:45
15480 SPINU Cristian 66:45
15481 STROE Bogdan Vlad 74:25
15482 SZABO Razvan 61:30
15483 TITEI Dragomir 64:05
15484 VLAD Eugen Nicusor 74:40

Titlul Super Randonneur 2018

ALECU Adrian Romulus
ANGHEL G Mihai
ANTOHI Alexandru Gheorghe
APOSTOLESCU Laurentiu
BABES Marian
BAJENARU Sorin Mihai
BERNA Cristina
BOARNICI Florian Marius
BORCEA Cristian Eusebiu
BORISOF Mihail
BRAGARU Bogdan
BUCURA Dumitru Bogdan
BURLACU George Iulian
CEAPRAGA Bogdan Alexandru
CHIPERI Alexandru
CHISCOP Marius Adrian
COMAN Andrei Sorin
COSTESCU Daniel
COTEI Bogdan
COTITOSU Viorel
DAN Andrei
DAVID Stefan Otto
DOHOR Attila
DONEA Nicolaie
DORCU David
DRAGNA Vincenzio
DRAGOMIR Sorin
DUMITRESCU Sorin
ENE Iulian
GAGEANU Sorin
GAGYI-PALFFY Ladislau
GAL Gabriel
GASPAR Claudiu Gabriel
GHEORGHIU Constantin Cristian
HEIDEL Imbre Alexandru
ILE Loredana Monica
IONITA Marian
IOSEP Cristian
ISTRATE Cornel
LEPADATU Alexandru
MACOVEI Dan
MANAILA Cristian
MIHAI Cristian
MIRCEA Costin
MIU Adrian
MORARU Sergiu
MOVILA Ioan Ovidiu
MUNTEANU Florin
NEGRILA Marius
ORBAN Marius Carol
PALOSI Laszlo Zoltan
PATRASCU-MICLUT Alexandru Nicolae
PAUN Felix George
PAVEL Nicusor
POPA Costel
POPA Petre
RACZ Zoltan Dezso
RADU Cristian
RADU Virgil
RESCEANU Madalin
ROTARU Andrei Vlad
SERBAN Cosmin Cristinel
SOCACI Marius
SPINU Cristian
STANCIU Lucian Alexandru
STOICA Daniel
STROE Bogdan Maximilian
SZABO Razvan
TAMBA Ovidiu Daniel
TANASE Daniel Florin
TINCU Gheorghe Ilie
TITEI Dragomir
TOROK Tibor
TROFIN Octavian
VASILE Ovidiu
VELICU Alexandru Daniel
VISAN Iulian Viorel
VLAD Eugen Nicusor – doua titluri

Titlul Ultra Randonneur 2018

ALECU Adrian Romulus
ANGHEL G Mihai
BERNA Cristina
BOARNICI Florian Marius
BORISOF Mihail
BRAGARU Bogdan
BUCURA Dumitru Bogdan
CEAPRAGA Bogdan Alexandru
CHISCOP Marius Adrian
COSTESCU Daniel
DAVID Stefan Otto
DONEA Nicolaie
DORCU David
DRAGNA Vincenzio
DRAGOMIR Sorin
DUMITRESCU Sorin
ENE Iulian
GAGYI-PALFFY Ladislau
GAL Gabriel
HEIDEL Imbre Alexandru
ILE Loredana Monica
IOSEP Cristian
ISTRATE Cornel
LEPADATU Alexandru
MACOVEI Dan
MANAILA Cristian
MIHAI Cristian
MUNTEANU Florin
NEGRILA Marius
ORBAN Marius Carol
PATRASCU-MICLUT Alexandru Nicolae
POPA Costel
POPA Petre
RACZ Zoltan Dezso
RADU Cristian
RADU Virgil
RESCEANU Madalin
SERBAN Cosmin Cristinel
SOCACI Marius
SPINU Cristian
STANCIU Lucian Alexandru
STOICA Daniel
STROE Bogdan Maximilian
SZABO Razvan
TAMBA Ovidiu Daniel
TANASE Daniel Florin
TINCU Gheorghe Ilie
TITEI Dragomir
TOROK Tibor
VLAD Eugen Nicusor

Titlul JunioRandonn’OR 2018

David Dorcu – 2500 km

Titlul VeteRandonn’OR 2018

Florin Munteanu – 6260 km

Titlul Grimp’OR 2018

Locul Nume Prenume Diferenta de nivel totala (metri)
Masculin
1 Radu Cristian 61450
Resceanu Madalin 61450
2 Spinu Cristian 49800
3 Vlad Eugen Nicusor 48050
Feminin
1 Berna Cristina 44050
2 Grigore Simona Iuliana 23700
3 Neagu Emilia Raluca 18700

Titlul Randonn’OR 2018

Locul Nume Prenume Km
Masculin
1 Radu Cristian 8660
Resceanu Madalin 8660
2 Vlad Eugen Nicusor 8360
3 Serban Cosmin Cristinel 7060
Socaci Marius 7060
Feminin
1 Berna Cristina 6660
2 Grigore Simona Iuliana 4960
3 Ile Loredana Monica 2700
Neagu Emilia Raluca 2700

Titlul EveRandonn’OR 2018

Locul Nume Prenume Km
Masculin
1 Socaci Marius 14560
2 Ene Iulian 13620
3 Vlad Eugen Nicusor 10860
Feminin
1 Berna Cristina 12320
2 Grigore Simona Iuliana 9460
3 Trif Oana Mihaela 5520

Acest site utilizeaza cookie-uri. Mai multe informatii...

Utilizare cookie


Cookie-urile sunt bucati de text utilizate de browser pentru a stoca pe unitatea magnetica a sistemului dumneavoastra informatii.

Fiecare cookie poate fi citit doar de serverul web care l-a generat.

Cookie-urile nu pot transmite informatii de pe unitatea dumneavoastra magnetica.

Randonneurs utilizeaza cookie-urile pentru a sti daca aveti deja creat un cont client, in felul acesta nefiind necesar sa re-introduceti anumite informatii de fiecare data cand intrati pe site.

Nu utilizam cookie-uri pentru a stoca informatii ale cardurilor, adrese sau alte informatii personale.

Inchide